Trener  sekcji: dr Tomasz Zegarski

Treningi: Zajęcia sekcji piłki nożnej i futsalu mężczyzn odbywają się w okresie zimowym na hali sportowej. W okresie letnim od kwietnia na orlikach, oraz na boisku ze sztuczną nawierzchnią Chemik Bydgoszcz ul. Glinki lub CWKS Zawisza przy ul. Gdańskiej.

MIejsce: Hala Sportowa ul Czerkaska 8 Zespół Szkół nr 15 ( październik do końca marca) - kwiecień do końca czerwca boisko otwarte.

Godziny zajęć: wtorek godzina 20:00-22:00

DOŁĄCZ DO GRUPY NA FACEBOOK

Otrzymuj bieżące informacje na temat treningów, sparingów, meczy - dowiedz się kto trenuje !!!

UWAGA - INFORMACJE BIEŻĄCE AKTULANOŚCI O MECZACH TRENINGACH DLA ZAWODNIKÓW NA FACEBOOK

Od kwietnia gramy we wtorki o 18:30 na orliku przy VI L.O w Bydgoszczy

Drużyna AZS Collegium Medicum reprezentuje uczelnię w:

• W I lidze Futsalu www.blpn.com.pl
  • Mistrzostwach Polski Uczelni Medycznych w Futsalu i Piłce Nożnej
  • Mistrzostwach Uczelni Wyższych Woj. Kujawsko-Pomorskiego w futsalu i piłce nożnej

Studentów oraz pracowników którzy chcą dołączyć do zespołu AZS Collegium Medicum serdecznie zapraszamy !!!

NAJWIĘKSZE SUKCESY